Vobis Opole Neonet i Nysa, Kluczbork markety

Reklama

Reklama

Post by relatedRelated post

skandia-produkty-4Reklama może mieć tak naprawdę różną postać. Może to być po prostu szczegółowa informacja o charakterystyce danej usługi czy produktu albo może mieć formę, która wychwala pewna rzecz, bez skupiania się na merytoryczności. Ta druga forma reklam dotyczy głównie telewizji, internetu czy radia, natomiast przykłady tej pierwszej znajdziemy m.in w pismach specjalistycznych.

Zdarza się też, że reklama pojawia się w formie ukrytej. Przykładem może być sytuacja, kiedy jakaś firma organizuje promocję swoich usług czy produktów dla dziennikarzy czy zleca też pisanie artykułów w gazetach branżowych na ich temat.

Jest tez dosyć częstą praktyką, że firmy chcąc zachęcić do swoich produktów, starają się wpłynąć różnymi przysługami czy atrakcjami na ludzi, którzy decydentami w sprawie podjęcia z nimi współpracy np. organizowanie wycieczek dla lekarzy przez firmę farmaceutyczną.
oddziaływania kampanii reklamowej.

Dzisiaj reklamy często są też przesycony seksem, skandalicznymi sytuacjami czy postaciami, aby jak najbardziej przyciągnąć uwagę odbiorców. Dlatego też często zatrudniane są piękne modelki czy znani celebryci i gwiazdy sportu.

Podobne wpisy o gospodarce:

Reklama
1 vote, 5.00 avg. rating (87% score)
About